Tragiczny ostatni lot wielkich ludzi

W sobotę rozbił się samolot prezydencki, na pokładzie którego było wielu znanych i mniej znanych ludzi..Wsród nich mój kuzyn-Jacek Surówka, który należał do BOR-u. Ta praca była jego marzeniem, dążył do celu i udało się. W przeciągu 6 lat pracy jako BORowiec, najpierw ochraniał Jolantę Kwaśniewską, Później Lecha Kaczyńskiego..Jego służba była ciężką pracą, ale jakże fascynującą.. Poznał wielu wielkich ludzi, latał po różnych krajach.. Teraz odbył ostatni lot… Wielka tragedia dla Krysi, wujka Jurka, Piotrka, Maćka i wszytskich nas, którzy go znali- rodziny, przyjaciół..

Jacek urodził się w 1974 roku w Krakowie.. Zawsze był wesołym, uśmiechniętym chłopakiem.. Pamiętam jego ślub.. Niestety nie byłam na nim, zostałam ze schorowaną babcią.. Ale przyjechali w odwiedziny, tuż zaraz po ślubie,,zakochani, usmiechnięci.. piękni..

Pamiętam spotkania.. Zawsze wesołe..Ostatnie niestety na naszym ślubie, na weselu nie został-musiał wracać do Warszawy- obowiązki służbowe. Robiłeś to co kochałeś, żyłeś szybko, umarłeś młodo 😥

Jacku- na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, w naszych sercach.. Pamięć o Tobie pozostanie wieczna, tak jak wspomnienia i zdjęcia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s